Benteler Distribution — Państwa partner w dziedzinie rur ze stali nierdzewnej i węglowej

BENTELER Distribution to firma handlowa zajmująca się utrzymywaniem zapasów rur stalowych. Dostęp do własnej ogólnoświatowej sieci dystrybucyjnej i logistycznej sprawia, że firma jest jednym z wiodących dystrybutorów na rynku międzynarodowym. Oprócz pełnego wyboru rur ze stali węglowej i szlachetnej oferujemy naszym klientom kompleksową obróbkę i usługi dodatkowe. Obejmują one usługi związane z produktami technicznymi, koncepcje logistyczne, zakupy globalne, projekty zaopatrzenia oraz specjalne oferty usług związanych z globalną obsługą klienta. 

Nasi klienci prowadzą działalność w różnych segmentach rynku. Stawiane przez nich różnorodne wymagania w odniesieniu do materiału warunkują jego obróbkę wstępną, a także zakres usług zapewnianych przez firmę BENTELER Distribution. Jesteśmy solidnym partnerem: Naszym celem jest podniesie Państwa konkurencyjności przez dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb.


Nasze mocne strony: Centralizacja zakupów oraz zorientowana na rynek sprzedaż i dystrybucja

BENTELER Distribution dysponuje centralnym działem ds. zakupów. Odpowiada on za rozwijanie współpracy strategicznej z czołowymi dostawcami rur stalowych i utrzymywanie dostępności idealnego poziomu lokalnych zapasów. Jego działania są ukierunkowane na zapewnienie dostępności oraz wysokiej jakości produktu przy jednoczesnej jego konkurencyjności.

Dział grupy BENTELER Distribution odpowiedzialny za dystrybucję i sprzedaż spełnia oczekiwania segmentów rynku, a także wspiera bliską współpracę między filiami. Ułatwia też współpracę z producentami rur stalowych z całego świata oraz transfer wiedzy w obrębie Grupy BENTELER. Dzięki temu możemy sprostać oczekiwaniom typowym dla Państwa branży. Poza tym, już na wczesnym etapie, jesteśmy w stanie wprowadzać najnowocześniejsze rozwiązania techniczne.


Company video