Rury ze stali węglowej i rury ze stali nierdzewnej dostępne w wielu odmianach i wymiarach

Na powierzchni magazynowej przekraczającej 290 000 metrów kwadratowych składujemy pełen asortyment rur standardowych wymiarów i gatunków. Nasza długotrwała współpraca z wiodącymi producentami rur stalowych pozwala nam także zapewniać produkty specjalnych gatunków i o specjalnych wymiarach dostępnych w krótkim czasie, które, o ile zachodzi taka potrzeba, mogą być składowane zgodnie z wymaganiami określonymi przez klienta.

Biorąc natomiast pod uwagę fakt, że dobór materiału znacząco wpływa na jakość i rentowność produktu końcowego, do Państwa dyspozycji pozostawiamy wyspecjalizowanych doradców, którzy w kompetentny sposób przekażą wszelkie informacje na temat właściwości i obszarów zastosowań rur stalowych.


Nasze zobowiązanie: Wysokiej jakości zaawansowane technicznie rury stalowe

Rury precyzyjne bez szwu to jedne z naszych kluczowych produktów. Możemy jednocześnie liczyć na wsparcie jednego z wiodących dostawców rur stalowych gorącowalcowanych bez szwu i rur precyzyjnych ciągnionych na zimno, bez szwu — firmę BENTELER Steel/Tube.  
Rury stalowe o wysokiej wytrzymałości zapewniają szczególnego rodzaju potencjalne możliwości w branżach, gdzie kluczowe znaczenie mają wysokie wymagania względem funkcjonalności i lekkości konstrukcji. Ze swojej strony zapewniamy klientom dostęp do asortymentu oferowanego przez wiodących dostawców stali o wysokiej wytrzymałości z całego świata.

System PressFittingSystem-XL (PreFiS-XL) stanowi innowację w zakresie akcesoriów rurowych. Ten czysto mechaniczny system połączeń wciskanych pozwala na szybkie i ekonomiczne łączenie rur stalowych i nierdzewnych, a przy tym całkowicie zastępuje powszechnie stosowane spawanie.