Nasze standardy w zakresie obsługi: Nasz cel stanowi dla Państwa wartość dodaną

Wszystkie podejmowane przez nas działania są nastawione na osiąganie korzyści ekonomicznych przez naszych klientów. Naszym zadaniem i głównym celem jest podnoszenie jakości i opłacalności Państwa produktów końcowych oraz poprawa wydajności procesów biznesowych.

Wymaga to wszechstronnej wiedzy na temat materiałów, produkcji i zastosowań. W związku z tym nie tylko udostępniamy Państwu specjalistyczną wiedzę na temat materiałów, ale również zapewniamy dostępność osobistych doradców, dzięki czemu wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom.


Wysokiej jakości rury stalowe w atrakcyjnych cenach — dostarczane szybko i efektywnie

Dzięki utrzymywaniu przez nas długoterminowych strategicznych kontaktów z wybranymi dostawcami rur stalowych z całego świata, możemy dostarczać produkty o niezmiennie wysokiej jakości w korzystnych cenach. Jednocześnie, polegając na zasobach naszej międzynarodowej sieci magazynów, jesteśmy w stanie kompensować lokalne wahania krótkotrwałego popytu, unikać problemu wąskiego gardła w zakresie dostaw i zagwarantować dostępność.

Wdrażanie technologii zautomatyzowanego magazynu, kompletacji zamówień bez dokumentacji papierowej i nowoczesnych systemów pakowania gwarantuje krótki czas procesowania. W momencie opuszczania magazynu dostawa adresowana do klienta jest dokładnie oznakowana oraz posiada wszystkie niezbędne dokumenty. Zajmujemy się wszystkimi uzgodnieniami dotyczącymi transportu i procedurami celnymi w przypadku wysyłek eksportowych. 


Nasze procedury i usługi dodatkowe — są dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb

Podejmujemy się nie tylko wykonania kolejnych etapów poszczególnych procedur, ale też zapewniamy wsparcie w postaci usług związanych z doradztwem technicznym w zakresie poprawy jakości i rentowności Państwa produktów końcowych. Ponadto, podejmowane przez nas działania przyczyniają się do optymalizacji procesów logistycznych związanych z materiałami przy zastosowaniu koncepcji indywidualnych usług magazynowania i dostaw w czasie trwania produkcji.

Oferowane przez nas rozwiązania w zakresie globalnych usług związanych z obsługą klienta i usług w ramach zarządzania projektami globalnymi dają Państwu możliwość skorzystania z zasobów międzynarodowej sieci firmy BENTELER Distribution.